PROJE HAKKINDA

Geçmişten geleceğe taşıdığınız tüm değerleriniz için, sizlere yeni bir başlangıç fırsatı sunuyoruz!

Düzce’nin üniversite şehri Konuralp’te bulunan ve kısa sürede satışı tamamlanan Univer City, sahiplerine teslim edildi.

Şimdi Univer City 2 projesinde teslimler başlıyor!

 

BEKLENTİLERİNİZİ YÜKSELTİN!

Şehrin merkezinde; Düzce’nin yükselen değeri Konuralp’te, doğanın tüm güzellikleriyle dolu, nefes alan, özgür bir yaşam… En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir yaşam alanı… Daha fazla zarafet, daha fazla konfor, daha fazla mutluluk… Hepsini, yeni adresiniz Univer City 2 projesinde buluşturduk.

Birinci sınıf kalitesi ve benzersiz mimarisiyle hayatınıza doğal bir şıklık kazandıran projemizde, yarına dair kurduğunuz tüm hayaller, bugün gerçeğe dönüşüyor…

 

DÜŞLEDİĞİNİZ HAYATIN TA KENDİSİ!

Bulunduğu bölgenin en ayrıcalıklı lokasyon avantajına sahip projemiz , ferah yaşam alanları ile birlikte cadde üzerinde ticari alanlar, kapalı otopark ve beklentilerinize uygun, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleri sunuyor.

Bölgenin en çok tercih edilen projesi Univer City’nin devamı niteliğinde olan ve aynı eşsiz lokasyonda bulunan Univer City 2 projemizde daire ve dükkanlar sahiplerine teslim edilmeye başlandı.

UNIVER CITY 2 HABERLERİ

ULAŞIMDüzce’nin gelişen bölgesi Konuralp’te, hızla büyüyen ve gün geçtikte nüfusu artan Düzce Üniversitesi’nin yanında eşsiz bir konumda.

444 7 281
Satış Ofisi

UNIVER CITY 2 Satış Ofisi

Hamidiye Mah. Akçakoca Karayolu Cad. Çoban Kavşağı
No:1, Algün Plaza

Merkez/DÜZCEinfo@alguninsaat.com
BENİ ARAYIN

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış Ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Projelerimizi size anlatmak için biz sizi ziyaret edelim.