PROJE HAKKINDA

Düzce merkezi, yeni hastane, pazaryeri, emniyet müdürlüğü gibi şehrin birçok önemli noktasına yürüme mesafesinde olan Algün Park Projesi, ALGÜN’ün tüm projelerinde olduğu gibi modern mimari anlayışı ile bulunduğu bölgede farklılık yaratıyor. Algün Park, içerisinde bulundurduğu kapalı otopark, otoparktan katlara asansörle ulaşım ile, sizlere ayrıcalıklarla dolu bir yaşam sunuyor.

2+1, ve 3+1 daire tipleriyle toplam 15 daireden oluşan Algün Park; içerisinde eczane, market, mağaza gibi ticari işletmelere uygun 5 adet dükkan bulunduruyor.

2016 yılının ilk yarısında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek Algün Park, kalan az sayıda daire ile ister şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalığını isterseniz de önemli bir yatırımın en doğru adresi olarak sizleri karşılıyor.

ALGÜN PARK HABERLERİ

ULAŞIM

444 7 281
Satış Ofisi

ALGÜN PARK Satış Ofisi

Hamidiye Mah. Akçakoca Karayolu Cad. Çoban Kavşağı
No:1, Algün Plaza

Merkez/DÜZCEinfo@alguninsaat.com
BENİ ARAYIN
Dilediğiniz yere kolaylıkla ulaşıp, trafikte vakit harcamadan, şehrin tüm imkanlarına yürüme mesafesinde ulaşabilirsiniz. Hem şehrin içinde, hem de şehrin karmaşasından uzak dururken, huzurlu ve modern bir yaşam alanının keyfini çıkarın.

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış Ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Projelerimizi size anlatmak için biz sizi ziyaret edelim.