PROJE HAKKINDA

Düzce merkezinin en değerli noktasında bulunan Algün Loft Projesi, etrafını çevreleyen şehir merkezi ile 5 yıldızlı yaşam konforunu, yaşamınızı kolaylaştıran ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor. İçerisinde bulundurduğu kapalı otoparkı, modern mimarisiyle, şehrin tüm güzelliklerini ve aradığınız huzuru ayaklarınıza seriyor.

Gerek bulunduğu konum gerekse dairelerin sahip olduğu modern mimari ile size özel bir hayat sunan Algün Loft, geleceğinize yapacağınız en doğru yatırım olacaktır. Özel hissettiren detaylar, mutlu eden ayrıcalıklarla dolu bir hayat isteyenler için Algün Loft, ister şehrin merkezinde yaşamanın ayrıcalığını isterseniz de önemli bir yatırımın en doğru adresi olarak sizleri karşılıyor.

ULAŞIM

444 7 281
Satış Ofisi

ALGÜN LOFT Satış Ofisi

Hamidiye Mah. Akçakoca Karayolu Cad. Çoban Kavşağı
No:1, Algün Plaza

Merkez/DÜZCEinfo@alguninsaat.com
BENİ ARAYIN
Düzce merkezinin en değerli noktasında bulunan Algün Loft Projesi, etrafını çevreleyen şehir merkezi ile 5 yıldızlı yaşam konforunu, yaşamınızı kolaylaştıran ayrıcalıklarıyla birlikte size sunuyor.

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış Ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Projelerimizi size anlatmak için biz sizi ziyaret edelim.