PROJE HAKKINDA

ALGÜN’DEN DÜZCE’DE AVANTAJLI KONUT FIRSATI…

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerde yatırımcısına daima kazandıran ALGÜN, Algün Life projesinde de avantajlı fiyatlarla daire sahibi olma fırsatı sunuyor.

Algün’ün lüks ve konforlu detaylara sahip 11000 m2 alan üzerine kurulu 8 bloktan oluşan en yeni projesi Algün Life, Düzce’nin Aziziye bölgesinde yükseliyor.

İşlevselliğin şıklıkla harmanlandığı projede; 1+1, 2+1 ve 3+1’den oluşan üç farklı konut seçeneği yer alıyor.
Algün Life Aziziye, “komşuluk” kavramının sıcaklığını da evinize taşıyor.

Algün Life projesinde, bütün dairelerin yerleşimi birbirini engellemeyecek ve manzaraya hakim olacak şekilde tasarlandı.
Maksimum kullanım alanı sunacak şekilde tasarlanan daireler 50 metrekare ile 150 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Daire tiplerine göre bir araçlık otopark imkanı da sunuluyor.

ŞEHRİN İÇİNDE YENİ BİR YAŞAM!

Düzce’de ulaşım lokasyonlarına yakın bir bölgede konumlanan Algün Life; Yeni Hastane, Emniyet Müdürlüğü, Avm, Şehir Merkezi gibi şehrin birçok önemli noktasına yürüme mesafesinde yer alıyor.

Algün Life’da, kapısından içeri girdiğiniz andan itibaren, kendinizi yeni bir yaşama başlamış gibi hissetmeniz için tüm detaylar düşünüldü. Algün Life yaşayanlarına, şehrin en merkezi noktasında, kendinizi şehrin gürültüsünden uzak hissetmenizi sağlayacak huzurlu bir ortam sunuyor.

Yüzde 65’inin peyzaj ve yeşil alanlara ayrıldığı projede; tek bir merkezden giriş çıkış sağlayan güvenlik ünitesi, otopark alanları, çocuk parkı ve sosyal yaşam alanları bulunuyor.

Algün Life projesi; sevdiklerinizle birlikte yaşayacağınız güvenilir site konseptiyle, size ve ailenize yüksek standartlarda, mükemmel bir yaşam sunuyor.

ALGÜN LIFE HABERLERİ

ULAŞIMDüzce’nin hızla gelişen bölgesi Aziziye'de, şehrin tüm önemli noktalarına yürüme mesafesinde, eşsiz bir konumda.

444 7 281
Satış Ofisi

ALGÜN LIFE Satış Ofisi

Hamidiye Mah. Akçakoca Karayolu Cad. Çoban Kavşağı
No:1, Algün Plaza

Merkez/DÜZCEinfo@alguninsaat.com
BENİ ARAYIN
Düzce’de ulaşım lokasyonlarına yakın bir bölgede konumlanan Algün Life; Yeni Hastane, Emniyet Müdürlüğü, Avm, Şehir Merkezi gibi şehrin birçok önemli noktasına yürüme mesafesinde yer alıyor.

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış Ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Projelerimizi size anlatmak için biz sizi ziyaret edelim.