PROJE HAKKINDA

Düzce’de villa kültürünün en güzel örneklerinin yaşandığı Şıralık’ta, yeşilin ve doğanın arasında, size yaşam boyu mutluluk verecek yeni bir adres inşa ediyoruz. Algün Garden’da, beş yıldızlı otel konforunu, yeşil alanlar içinde şekillenen mimari ile birleştiriyor, modern mimariyi, tavizsiz bir kalite anlayışı ile şehrin merkezindeki 10 adet özel villa ile hayatınıza taşıyoruz.

Her katı özenle ve geniş şekilde tasarlanan müstakil tripleks villalarda, güne yeşilin sakinliği içinde uyanacaksınız.

Her villaya özel araç otoparkı, geniş bahçesi, aileniz ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiz geniş terasları ile tripleks villanızda ailenizle birlikte mutlu anlar biriktirecek, her günden büyük keyif alacaksınız.

Villanıza bir an önce dönmek için sabırsızlanacaksınız.

Yeşil bir doğanın azameti huzur dolu bir geleceğin konforuna karışıyor bu coğrafyada. Gökyüzüyle yarış edercesine yeşil bir doğa… Doğayla iç içe bütünleşen yaşamı ve yeşilin akla hayale gelmeyecek tonlarıyla size yaşama sevinci verir… Mutlu bir aile, mutlu çocuklar ve nezih bir çevre ile özel bir yaşam sizi bekliyor.

ALGÜN GARDEN HABERLERİ

ULAŞIMDüzce’de doğayla iç içe villa kültürünün yaşandığı Şıralık.

444 7 281
Satış Ofisi

ALGÜN GARDEN Satış Ofisi

Hamidiye Mah. Akçakoca Karayolu Cad. Çoban Kavşağı
No:1, Algün Plaza

Merkez/DÜZCEinfo@alguninsaat.com
BENİ ARAYIN

BU PROJE İLE İLGİLENİYORUM

Formu doldurup gönderdiğinizde satış Ekibimiz sizi en kısa süre içerisinde arayıp proje ile ilgili detaylı bilgi vereceklerdir.

Projelerimizi size anlatmak için biz sizi ziyaret edelim.