Müşteri Hizmetleri: 444 7 281 - info@alguninsaat.com

SEKTÖRDEKİ 20 YILLIK TECRÜBE


Saha ekiplerimizden pazarlama ekibimize, mimarlarımızdan mühendislerimize kadar herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması ALGÜN çalışanlarının ortak değerlerindendir.

Hakkımızda

Faaliyetlerine 1995 yılında ALGÜN markası ile başlayan Nişa Yapı; inşaat, perakendecilik, kuyumculuk ve çeşitli yatırım alanlarında faaliyet göstermektedir.

Büyük yatırımlar yaptığımız inşaat sektöründe, sürekli değişen ve yenilenen sektörün dinamiklerini takip ederek; teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, şehrin kimliğine değer katan modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Sektördeki 20 yıllık tecrübemizle; ALGÜN kalitesini ortaya koyan birçok projesinin yanında, mühendislik, projelendirme, danışmanlık, taahhüt, gayrimenkul geliştirme ve proje yönetimi konusunda da uzmanlaşarak, bulunduğumuz bölgede sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri haline geldik.

Saha ekiplerimizden pazarlama ekibimize, mimarlarımızdan mühendislerimize kadar herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması ALGÜN çalışanlarının ortak değerlerindendir.

ALGÜN, yönetimde açıklık politikasıyla oluşturduğu şirket prensipleriyle, çalışanların yönetime katılmasını sağlarken, ilkeli ve etik değerleri önde tutan kurumsal yapısıyla, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.

ALGÜN’ün yapımını gerçekleştirdiği projelerde ve üretilen her yeni projede daha yenilikçi ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm detayların düşünülmesi amaçlanmıştır.

Hedefimiz, Düzce’nin daha da gelişmesini sağlayacak projeler ve yurt içinde farklı bölgelerde yaptığımız yatırımlar ile sektördeki global oyuncular arasında yer almamızı sağlayacak; çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.

Algün İnşaat

Cihat ALGÜN Yönetim Kurulu Başkanı

Başkanın Mesajı

Nişa Yapı olarak ALGÜN markası ile 1995 yılından beri sektörde faaliyet göstermekteyiz. Sürekli değişen ve yenilenen inşaat sektöründe; teknolojik bilgi birikimimiz, güçlü sermaye yapımız, şehrin kimliğine değer katan modern mimari anlayışımız, deneyimli teknik ve idari kadromuzla birlikte nitelikli projelere imza atarak her geçen gün kendimizi daha da geliştiriyoruz.

Ürettiğimiz her projede planlama, organizasyon ve proje aşamasına maksimum özeni göstererek çevre ve doğaya karşı duyarlı, yapı güvenliğine önem veren iş politikası ile Güven İnşa Ediyoruz…

Saha ekiplerimizden pazarlama ekibimize, mimarlarımızdan mühendislerimize kadar herkesin, insana değer veren, müşteri memnuniyetine odaklı bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması ALGÜN çalışanlarının ortak değerlerindendir.

En önemli sermayemiz olan, alanlarında uzman kadromuz, güçlü yönetim ekibimiz, kararlarımıza güven duyan yatırımcılarımız, sunduğumuz hizmet ve ürünlerimize hayatlarında yer açan değerli müşterilerimiz ile birlikte, 20 yıllık başarı dolu serüvenimizi sürdürmeye kararlıyız.

Gerçekleştirdiğimiz birçok proje ile Düzce’nin değişen ve gelişen mimari anlayışına katkı sağlarken, Düzce genelinde yaptığımız projelerde ki üretim kalitesi ve bilgi birikimimiz ile tercih edilen ilk firmalar arasında yer alıyoruz.

Yılımızda, Düzce’nin yerel konut markası olarak, sağladığımız müşteri memnuniyeti ve güvenle Düzce’nin daha da gelişmesini sağlayacak projelere imza atarken, sektördeki global oyuncular arasında yer almak için yurt içinde ki farklı bölgelerde yaptırım faaliyetlerimize devam ediyoruz.

Hedefimiz, müşterilerimizin yaşamına değer katan marka projeler üreterek, çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmaktır.

Algün Merkez Ofis

Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat

Kalite Belgelerimiz

Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat
Algün İnşaat

Hakkımızda - İletişim